Cestovatelské tipy a rady na cesty

Tipy pro cestovatele, užitečné odkazy, zážitky z cest a cestovatelské fotografie.

Díky za navštěvu našeho cestovatelského webu použijte náš RSS feed
a budete informováni o posledních cestovatelsých tipech.

St.Angelo, romantické seskupení barevných domečků ve svahu se skalnatým výběžkem do moře, kam zavítá každý návštěvník ostrova.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA no není to krása OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dojede sem  s vámi každý autobus linky CS, CD a číslo 1.

 Můžete zde procházkou zavítat k fumarelám na začátku pláže maronti, kochat se pohledy z cesty ve svahu mezi zahradami. Je zde možné navštívit termální  parky Vulcano a Tropical. Do parku Vulcano můžete za polatek jen na prohlídku. Ale můžete zde i vyrazit na celodenní výlet do obce Maronti po pláži či vysoko polní cestou s pěknými výhledy. Pláž je ta nejdelší na ostrově a má kolem 2 až 3 km. Za lenošení na pláži zaplatíte jen když by jste chtěli mít lehátko, které je součástí baru na pláži, či hotelů při pláži. Je zde krásně navečer při západech slunce, kdy se mění barva moře. Vstup do moře je pozvolný, pláže písčité. Také můžete zabočit do hlubokých kaňonů s jeskyní Cava Scura nebo s radioaktivním vodním pramenem v Olmitellu, kde je parádní posezení v zahradě.

No a kdo nemá turistiku v krvi, tak posedí, pokochá se atmosférou hospůdek s mnoha chutěmi a mořskými plody, dobrým vínem. Ano každý toto místo musí vidět, je pokaždé jiné, pokaždé zajímavé. I náš zpěvák Karel Got prý tady má svůj balkon z hotelu.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA na místní placené pláži

No a co vše můžete zhlédnout to uvidíte, když si prohlédnete tuto galerii.

Similar Posts:


 

Both comments and pings are currently closed.

Není možné komentovat.