Cestovatelské tipy a rady na cesty

Tipy pro cestovatele, užitečné odkazy, zážitky z cest a cestovatelské fotografie.

Díky za navštěvu našeho cestovatelského webu použijte náš RSS feed
a budete informováni o posledních cestovatelsých tipech.

PRODEJ FOTOGRAFIE

Máte-li zájem získat fotku v originálním provedení, pak postačí zaslat požadavek přes kontaktní adresu. Fotky mají reportážní charakter a nejsou uměleckým dílem, ale mohou se vám líbit, nebo jste na daném místě byli v jiném časovém období, nebo se vám záběr nepodařilo pro špatné počasí zhotovit. Snímky pořízované od roku 2011 jsou pořizovány fotoaprátem NIKON D3100. Zaváděcí cena jedné fotky je 50 Kč.
Jak vybrat fotku, o kterou projevíte zájem ?
Uveďte název článku a číselné pořadí pro skupinu snímků – připojenou fotogalerii, pokud je připojeno fotogalerií více, pak jejich pořadí. Pro vlastní výběr fotky, o kterou případně projevíte zájem, uveďte číslo, označující její pořadí v dané skupině to je: označením pořadí / celkový počet. (příklad je 1/17/20, nebo 7/7/8)
Dovolím si uvézt tento příklad :
K článku s názvem „Na výletě do neznáma – kolečko mezi Zbraslaví a Příbramí“ jsou přiloženy dvě fotogalerie se soubory fotek :
vybrali jste si v první fotogalerii

a v tomto souboru pak fotku
DSC_0183_8741 varhany v kostele kláštera
Uvedete tedy pořadí prezentované první fotogalerie. Pak v první skupině snímků „1“, a v ní jste vybrali snímek „17“ s textem „varhany v kostele kláštera“, to je číslo 1/17/20.

Pokud máte o originální snímek zájem, tak svůj zájem projevíte odesláním e-mailu na adresu: facero@seznam.cz
Já pak na základě této poptávky odešlu Vámi vybraný snímek, ještě s logotypem a ve větším formátu, aby jste si mohli potvrdit Váš projevený zájem. Pakliže si potvrdíme zájem o nákup a prodej, dohodneme se o způsobu předání snímku, či snímků a dohodneme i způsob úhrady.

Komentujte tento příspěvek

Musíte se příhlasit pro psaní komentářů.