Cestovatelské tipy a rady na cesty

Tipy pro cestovatele, užitečné odkazy, zážitky z cest a cestovatelské fotografie.

Díky za navštěvu našeho cestovatelského webu použijte náš RSS feed
a budete informováni o posledních cestovatelsých tipech.

Na Ischii jsme získali mapku, kde jsou vyzačeny všechny významné kostelní stavby a je zde i uveden seznamvýznamných svátků, které jsou doprovázeny ohňostroji a tradiční zábavou venkova. Při oslavě svatého Jana 24.června jsme  mohly být při tom. To mě tedy vedlo k tomu, že jsem sesbíral fotky kostelů a v připojené galerii se na ně i do některých z nich můžete podívat. Protože jsme tady byly nejčastěji koncem března, kdy se připravovali velikonoce, jsou některé již ve fázi příprav na tyto svátky. Na mapce je seznam 66 kostelů. Já dám k prohlénutí jen některé z nich. 

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA kostel ve Foriu z odstupu  OLYMPUS DIGITAL CAMERA interier kostela s lodičkami, svědčí o tom, že zde se modlil rodiny námořníků před vyplutím na moře

Nejsem ten typ, že bych za nimi chodil, ale ony byly skoro všude, tak proč do nich nenahlédnout a trochu se zchladit ve slunečném dni, pokud byl. Poslední z nich byl vysvěcen až v roce 2009 a to ve fiaianu. SAMSUNG DIGITAL CAMERA kostel vysvěcený v roce 2009 Fiaianu zasvěcený Maria ss.Madre della Chiesa.

Tak tady jsou :

Similar Posts:


 

Both comments and pings are currently closed.

Není možné komentovat.